Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 2.5- Mr. ButterflyRated ★ 3.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 3.0
True LegendRated ★ 2.5
KickboxerRated ★ 3.5
Twin DragonsRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 2.5
The In-LawsRated ★ 3.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 1.5- Gangster LessonsRated ★ 2.5