Series
Ratings
138- PurityRated ★ 3.5
Asphalt ManRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 3.0- GeomiRated ★ 3.0
- CinderellaRated ★ 4.0
- Son of the WindRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5- Walking to HeavenRated ★ 4.0
- JealousyRated ★ 4.0
- Days in the SunRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0- ProposeRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Yes, SirRated ★ 3.0
- Our Paradise Season 2Rated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 4.5
- Our Paradise Season 1Rated ★ 4.0