Movies
Ratings
208
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Grave Encounters 2Rated ★ 1.0