Movies
Ratings
476
MonsterRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 0.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5- DeliveryRated ★ 0.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
A DayRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5