Titles you rated
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 0.5- BeybladeRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
WATCHERRated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5