Series
Ratings
316- MonsterRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5
EmpireRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
MRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0