Movies
Ratings
373
CloserRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0