Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0