Movies
Ratings
21
AssassinationRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
AwakeningRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0