Movies
Ratings
119
VeteranRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5