Titles you rated
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 3.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5