Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Doggy PooRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5