Movies
Ratings
226
My Rainy DaysRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0