Movies
Ratings
20
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0