Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
No Mercy for the RudeRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 1.5