Movies
Ratings
531
The KillerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.0