Series
Ratings
136
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0
He Is PsychometricRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5