Series
Ratings
73
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mr. McMahonRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5