Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0