Titles you rated
VenomRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Quo VadisRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Ashes of TimeRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.0
SickoRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5