Titles you rated
Esper's LightRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Joy RideRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5