Movies
Ratings
24
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0