Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0- GootRated ★ 3.0
- Elephant in the DarkRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
Killing RomanceRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5