Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 0.5
MovingRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 0.5
BloodhoundsRated ★ 1.5
BargainRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 1.0
VigilanteRated ★ 1.5