Movies
Ratings
442
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved CinemaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5