Series
Ratings
66
Cunk on EarthRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5