Movies
Ratings
383
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 1.0
LucyRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0