Movies
Ratings
345
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0