Movies
Ratings
248
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0