Titles you rated
Final Destination 3Rated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.5