Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
Lost in BeijingRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0