Series
Ratings
13
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0