Movies
Ratings
246
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Song OneRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
MortdecaiRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0