Series
Ratings
27
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5