Movies
Ratings
334- The Lone RangerRated ★ 4.0
- Django UnchainedRated ★ 3.5
- True GritRated ★ 4.0
- The HandmaidenRated ★ 3.5
- The Danish GirlRated ★ 5.0
- Men in Black 3Rated ★ 3.5
- About TimeRated ★ 4.5
- Edge of TomorrowRated ★ 3.5
- VeteranRated ★ 3.0
- AssassinationRated ★ 4.0
- Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
- Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
- How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
- Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
- ZootopiaRated ★ 3.5
- DeadpoolRated ★ 3.5
- Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
- The MartianRated ★ 3.5
- The ChaserRated ★ 4.5
- The TreacherousRated ★ 2.5