Movies
Ratings
156
Max PayneRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
RidersRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 2.0