Movies
Ratings
882
FlippedRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.5- VirusRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
LucaRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0