Movies
Ratings
312
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 0.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 2.0