Series
Ratings
81
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Kageki Shoujo!Rated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
Revue StarlightRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0- 여왕벌게임Rated ★ 3.0
- Good PeopleRated ★ 4.5
- 언더커버Rated ★ 4.0
- 유별난 역사 한 끼Rated ★ 4.5
The DessertRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5