Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 1.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0