Titles you rated
Ender's GameRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0