Titles you rated
 FrankensteinRated ★ 4.5 FrankensteinRated ★ 4.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
 NightcrawlerRated ★ 4.5 NightcrawlerRated ★ 4.5
 Love You ForeverRated ★ 3.5 Love You ForeverRated ★ 3.5
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
 AbigailRated ★ 2.0 AbigailRated ★ 2.0
 Venom: The Last DanceRated ★ 0.5 Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
 Look BackRated ★ 4.5 Look BackRated ★ 4.5
 The Fast and the FuriousRated ★ 3.5 The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
 BurntRated ★ 3.5 BurntRated ★ 3.5
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 The FounderRated ★ 4.0 The FounderRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 5.0 The Social NetworkRated ★ 5.0
 VenomRated ★ 3.0 VenomRated ★ 3.0
 Lesson of the EvilRated ★ 3.5 Lesson of the EvilRated ★ 3.5
 I Am a HeroRated ★ 3.0 I Am a HeroRated ★ 3.0
 Se7enRated ★ 5.0 Se7enRated ★ 5.0
 The Butterfly EffectRated ★ 4.0 The Butterfly EffectRated ★ 4.0
 TriangleRated ★ 3.5 TriangleRated ★ 3.5