Movies
Ratings
76
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
OshinRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0