Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 3.0
Paradise KissRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 3.0
Petite Princess YucieRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 3.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 3.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 2.0
Once AgainRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0