Movies
Ratings
107
Cold SoulsRated ★ 4.0
Code 46Rated ★ 3.5- AdvantageousRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
I'm Your ManRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 0.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Last MileRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0