Series
Ratings
124
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0