Series
Ratings
24
Ouji no Honmei wa Akuyaku ReijouRated ★ 4.0
Christiane Amanpour: Sex & Love Around the WorldRated ★ 5.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the ChurchRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Fishbowl WivesRated ★ 4.5
So I Married an Anti-FanRated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Future SexRated ★ 4.5
Opposite SexRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
17.3 About a sexRated ★ 4.0
Sex, Love & GoopRated ★ 4.0
Masters of Sex Season 1Rated ★ 4.0
Masters of SexRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0