Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The BabysitterRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Smile 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.0
Saw XRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
DogManRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5