Series
Ratings
13
Chainsaw ManRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 퇴마록Rated ★ 2.5
CassandraRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- Love AttackRated ★ 2.5
- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 1.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0