Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
DaisyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
1917Rated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 4.0